Programy z kategorii reality show cieszą się ogromną popularnością, nie tylko w Polsce, ale także na świecie (np. Top Model, Bitwa o dom, Agent i wiele innych). Nie sądziłam, że dotkną one także tematów biegowych, a jednak. W lipcu rusza w Stanach Zjednoczonych reality show The Runner.

Casting do programu ogłosił Ben Affleck i Matt Damon.

Udział w reality show The Runner mógł wziąć każdy

Do udziału w castingu do programu The Runner mógł zgłosić się każdy, kto dysponuje dobrą kondycją i zdrowiem, pozwalającym na wysiłek fizyczny. Nie wiadomo dokładnie, jak duże odległości będą mieli do przebiegnięcia każdego dnia zawodnicy.

Główna nagroda robi wrażenie

Wiadomo natomiast, że główne zadanie będzie polegało na ucieczce pozostałym zawodnikom przez Stany Zjednoczone. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ główną wygraną jest milion dolarów.
Zobacz zwiastun reality show The Runner:

https://www.youtube.com/watch?v=8kcm78cj3Dw
Żródło: http://www.runnersworld.com/general-interest/matt-damon-and-ben-affleck-are-casting-for-the-runnerfreedom_martya_w Image Banner 728 x 90
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSłodkie quesadillas z bitą śmietaną i truskawkami
Następny artykułJazda na rowerze – tego się nie zapomina!
Małgorzata Stankiewicz
Zakochana w sporcie i podróżach. Właścicielka mopsa - Mopsiaka, który jest jej najlepszym towarzyszem w chwilach lenistwa, jeśli już uda jej się takie znaleźć. Biega maratony, ale nie tylko. Po zdobyciu Korony Polskich Maratonów, postanowiła spróbować sił w triathlonie. Ukończyła zawody z serii 70.3 Ironman w Gdyni. Obecnie marzy zmierzeniu się z pełnym dystansem Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here