Wrocław Maraton z Baśką z Klatki B

0
572
Wrocław Maraton z Baśką z Klatki B // BornToBeIronman.pl
Wrocław Maraton z Baśką z Klatki B // BornToBeIronman.pl

Wrocław Maraton był trzecim na mojej liście w drodze po Koronę Polskich Maratonów. Tam też nie obyło się bez soczystego dopingu, jakim obdarowała mnie Baśka z Klatki B.

Wszystko zaczęło się 14 września 2014 r. Pogoda była w sam raz do biegania, humor dopisywał, a stolica Dolnego Śląska pełna była hucznie wiwatujących kibiców. Krótko mówiąc – biegło się naprawdę bardzo dobrze!

W pewnym momencie, wśród licznie zebranych przechodniów, zobaczyłam też Baśkę z Klatki B (jak przypuszczam, większość z Was kojarzy tę Panią – jeśli nie, odsyłam do Youtube’a). Stanęłam więc przed szybką decyzją – zatrzymać się na chwilę i zrobić sobie zdjęcie z Gwiazdą Internetu, jaką w tym czasie była Pani Basia, czy biec dalej. Cóż, wygrała spontaniczność!

Baśka, oczywiście w swoim stylu, przytaknęła na moją prośbę o zdjęcie, po czym krzyknęła za mną: „Biegnij k… dziewczyno, bo ci uciekają!”

Pełna euforii dotarłam w końcu na metę. Jak zawsze obawiałam się o nogi, które zwykle dawały o sobie znać kolejnego dnia. Tym razem jednak było lepiej, bo jak z czasem zauważyłam – każdy kolejny maraton co raz bardziej rozwija moją kondycję.

Tym samym Wrocław Maraton obył się bez zakwasów, a ja kolejnego dnia miałam jeszcze sporo siły i zapału, aby zwiedzić miasto i kilka tamtejszych atrakcji turystycznych.freedom_martya_w Image Banner 728 x 90
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCracovia Maraton w prezencie na urodziny
Następny artykułPoznań Maraton z przewrotką
Małgorzata Stankiewicz
Zakochana w sporcie i podróżach. Właścicielka mopsa - Mopsiaka, który jest jej najlepszym towarzyszem w chwilach lenistwa, jeśli już uda jej się takie znaleźć. Biega maratony, ale nie tylko. Po zdobyciu Korony Polskich Maratonów, postanowiła spróbować sił w triathlonie. Ukończyła zawody z serii 70.3 Ironman w Gdyni. Obecnie marzy zmierzeniu się z pełnym dystansem Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here